Новоазовська ОДПІ

 
Добавлено: 2014-07-17 10:43:37 Статьи Государство и Организации
Новоазовська ОДПІ
 

Отчетность по единому взносу подается в органы доходов и сборов

Представление отчетности по единому взносу и его уплата попрежнему осуществляется в органы доходов и сборов.

 Последним днем подачи отчетных документов за февраль и уплаты единого взноса на общеобязательное государственное социальное страхование является 20 марта 2014.

 Напоминаем, что отчитываться работодатели, использующие труд наемных лиц, должны ежемесячно в течение 20 календарных дней, следующих за последним днем отчетного месяца, по основному месту своей регистрации.

 Начисленные суммы единого взноса страхователи уплачивают не позднее 20 числа следующего месяца.

                                                                                    Новоазовська ОДПІ

Не зволікайте з своєчасним поданням податкової звітності з єдиного податку

          Нагадуємо фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп, що протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року необхідно заповнити та подати декларацію платника єдиного податку, тобто, граничний термін  подання -  3 березня 2014 року.

         За результатами  2 кварталу 2014 року платники єдиного податку ІІІ та V груп подають податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для квартального податкового періоду, тобто протягом 40 календарних днів, отже, граничний термін подання - 11 серпня 2014 року.

                                                                           Новоазовська ОДПІ

 

 

"Спрощенці" Новоазовського та Тельманівського районів  поповнили місцевий бюджет на 2013.5  тис. грн. єдиного податку

За 2014 рік надходження з єдиного податку по Новоазовському та Тельманівському районам складає 2013,5 тис. гривень, що на 285,5тис. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Комфортні умови роботи для малого і середнього бізнесу та ефективність застосування системи єдиного податку із місяця в місяць демонструють свою результативність – сьогодні в районах  майже 1142  підприємця обрали спрощену систему оподаткування. У подальшій роботі органи доходів і зборів продовжуватимуть орієнтуватися на спрощення процедур адміністрування податків і митних платежів, зниження документообігу, впровадження електронних сервісів.

                                                                            Новоазовська ОДПІ

 

 

До бюджету  надійшло майже 5178,5 тис.грн. плати за землю

За шість місяців 2014 року до бюджету юридичних та фізичних осіб  надійшло майже 5178,5 тис. грн. плати за землю..

 

Податковим кодексом встановлено, що земельний податок - це обов’язковий платіж, який, як і раніше, справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), та землекористувачів, а платниками орендної плати  - є орендарі земельних ділянок.

                                                                                                                                                                                   Новоазовська ОДПІ

 

Громадяни після досягнення пенсійного віку звільняються від сплати земельного податку

Громадяни–власники земельних ділянок, які вийшли на пенсію не за віком (пенсія призначена за вислугу років, по інвалідності тощо), після досягнення пенсійного віку мають право на користування пільгою щодо сплати земельного податку. Пільга громадянам по земельному податку надається за земельні ділянки, що належать їм на правах приватної власності.

Для отримання пільги громадянин має подати до територіального органу Міндоходів за місцезнаходженням земельної ділянки заяву про надання пільги та документи, що посвідчують його право на пільгу (паспорт, пенсійне посвідчення, тощо).

Нагадаємо, від сплати земельного податку звільняються: пенсіонери (за віком); інваліди першої і другої групи; ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України ”Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років.

Звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах не більш як 0,25 гектара, в селищах – 0,15 гектара; в містах – 0,10 гектара;

для будівництва індивідуальних гаражів – не більше як 0,01 гектара;

для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара;

для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари.

Водночас, право на пільгу щодо сплати земельного податку мають ті фізичні особи, право власності яких на земельні ділянки посвідчено належними документами та даними державного земельного кадастру.

Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб визначено ст.281 розд. ХШ Податкового кодексу України.

                                                                         Новоазовська ОДПІ

 

 

Якщо необхідно підтвердити свої доходи – зверніться в ЦОП

Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує, що громадяни можуть, у разі необхідності, отримати відомості про суми одержаних доходів.  Для цього слід звернутись в Центр обслуговування платників за місцем проживання та подати відповідну заяву. При собі обов’язково мати документ про посвідчення особи.

Якщо заяву подає уповноважена особа, то такій особі необхідно мати нотаріально завірену довіреність. Відомості з Державного реєстру видаються контролюючим органом протягом п’яти робочих днів з дня звернення фізичної особи.

Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі відомостей може бути продовжено до десяти робочих днів.

Нагадуємо, що до інформаційної бази Державного реєстру включаються такі дані про фізичних осіб:

джерела отримання доходів,

об’єкти оподаткування,

сума нарахованих та/або отриманих доходів,

сума нарахованих та/або сплачених податків,

інформація про податкову знижку та податкові пільги платника податків.

Порядок отримання відомостей з Державного реєстру регламентується розділом X Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України 10.12.2013 № 779.

                                                                                Новоазовська ОДПІ

 

Порядок сплати земельного податку фізичними особами

            Фізичні особи, які набули право власності на земельну ділянку протягом року, земельний податок сплачують з місяця виникнення такого права.

 Нарахування громадянам сум податку здійснюється територіальними органами Міндоходів, які до 1 липня поточного року видають платникові податкове повідомлення-рішення про внесення податку. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

 У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

            Якщо право власності на земельну ділянку переходить від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку місяця, в якому втрачено право власності на зазначену ділянку. Новий власник сплачує податок починаючи з місяця, в якому у нього виникло право власності.

            При ц  ьому територіальний орган Міндоходів надсилає податкове повідомлення-рішення про внесення податку новому власнику після отримання інформації про перехід права власності від органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів.

 Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (пп.287.5 ст.287 Податкового кодексу України).

 Порядок сплати  земельного податку визначено розд. ХШ  ПКУ.

                                                                                                 Новоазовська ОДПІ

 

 

Сервіс «Пульс»

 З метою забезпечення відкритості й прозорості діяльності митниці та ДПІ області ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує платникам про функціонування антикорупційного сервісу Міністерства доходів і зборів України «Пульс».

 Ефективний сервіс за гарячою лінією (044) 284-00-07 попереджує:

 - труднощі в спілкуванні;

 - некоректне ставлення;

 - перевищення повноважень;

 - неякісне обслуговування

 та працює за принципом CALL-BACK - зворотній зв’язок.

                                                                         Новоазовська ОДПІ

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты