Новоазовська ОДПІ повідомляє

 
Добавлено: 2014-07-02 12:38:36 Статьи Государство и Организации
Новоазовська ОДПІ
 

Протягом року  ЦОП Новоазовського району  надано понад  800 адмінпослуг

 

За 2014 рік платникам податків Новоазовського району надано майже 800 адміністративні послуги. Найбільшою популярністю користувались послуги  з видачі облікових карток платників податків. Протягом січня - червня цього року їх було надано  більше 700.  

 На другому місці послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій, на третьому – видача довідок про відсутність заборгованості та довідки про підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку.

                                                                                              Новоазовська ОДПІ

 

 

 

Новоазовські сільгоспвиробники сплатили 260,3 тис. грн. фіксованого сільськогосподарського податку

 Загалом в районі зареєстровано та сплачують фіксований сільськогосподарський податок (ФСП) 128 платників.

Площа сільськогосподарських угідь Новоазовського району, яка є об’єктом оподаткування ФСП, відповідно до поданих декларацій, складає майже 65,3тис. га, з них 59,5тис. га  це - ріллі.

Нагадаємо, що фіксований сільськогосподарський податок є особливим спеціальним режимом оподаткування у агропромисловому секторі. Сільськогосподарські товаровиробники набувши статусу платника ФСП, не є платниками податку на прибуток, земельного податку, збору за спеціальне використання води, збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Це значно спрощує порядок ведення податкового обліку та обчислення податків.

 Умови та порядок набуття статусу платника ФСП сільськогосподарським товаровиробником визначають ст. 301 та 308 ПКУ.

 Базою оподаткування податком є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь.

                                                                                         Новоазовська ОДПІ

До місцевого бюджету Новоазовського району  за 6 місяця надійшло 19358,2  тис. гривень

 В січні – червень 2014 року Новоазовським відділенням  Новоазовської ОДПІ  до місцевого бюджету забезпечено збір у розмірі 19358,2 тис. грн. податкових платежів.

Зокрема, у розрізі джерел наповнення місцевих бюджетів, за 6 місяця поточного року надходження з основних платежів  становлять: по податку на доходи фізичних  осіб – 12797 тис. грн., по платі за землю – 3670тис. грн., по єдиному податку – 799,6_ тис. грн..

                                                                                           Новоазовська ОДПІ

 

Від платників Новоазовської ОДПІ надійшло  43065,6 тис.грн єдиного соціального внеску.

На сьогодні на рахунки Міндоходів, відкриті в Головному управлінні Держказначейства  Новоазовського та Тельмановського районів надійшло 43065,6 тис. гривень єдиного внеску.

  Водночас  до Новоазовської  ОДПІ  надано 312  звітів про нараховані суми внеску. З них  90% звітів надано  в електронній формі.

Нагадуємо, що  звітність на паперових носіях подається в Центр обслуговування платників,  а  в електронному   вигляді  на єдину  адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України:zvit@sta.gov.ua. Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідну програму та отримати електронний ключ, який орган Міндоходів надає безкоштовно.

 Додаткову інформацію можна отримати в Новоазовській  ОДПІ в Центрі обслуговування платників податків  або за телефоном 3-11-22, 3-12-21.

                                                                                                         Новоазовська ОДПІ

Повернення торгового патенту при відсутності діяльності

Відповідно пп. 267.7.5. п. 267.7 ст. 267 Податкового кодексу України суб’єкт господарювання, що припинив діяльність, яка відповідно до цього Кодексу підлягає патентуванню, до 15 числа місяця, що передує звітному, письмово повідомляє про це відповідному контролюючому органу. При цьому торговий патент підлягає поверненню контролюючому органу, який його видав, а суб’єкту господарювання повертається надмірно сплачена сума збору.

      Отже, останнім днем подання суб’єктом господарювання письмової заяви про припинення такої діяльності є 14 число місяця, що передує звітному. У разі, якщо останній строк подання заяви спливає у неробочий (вихідний або святковий) день, її слід подати напередодні.

                                                                             Новоазовська ОДПІ

 

 

 

Итоги  работы Новоазовской ОГНИ зп 6 месяцев

На  сегодня  в Новоазовском районе  зарегистрировано 1490 физических лица  предпринимателя, из них 475   являются плательщиками единого налог. При этом количество единщиков в связи с упрощением процедуры администрирования единого налога    с каждым годом увеличивается.

Плательщиков юридических лиц в инспекции зарегистрировано 334. Из общего числа юридических лиц 5 являются плательщиками налога на прибыль.  За 5 месяцев данной категорией плательщиков   мобилизовано 200.0 тыс.грн налога на прибыль, что составило 118.7 %, налога на добавленную стоимость мобилизировано 595,0 тыс.грн..

Одним из важных   направлений работы инспекции  является наполнение местного бюджета. За 5 месяцев от юридических и физических лиц Новоазовского района  в местный бюджет поступило 16083,1тыс.грн.

Налог на доходы физических лиц является одним из основных источников наполнения местного бюджета. Выполнение плановых показателей по данному налогу с начала года составило 111%, в бюджет поступило 10327,4 тыс.грн.. Уровень поступления налога на доходы физических лиц в бюджет прямо зависит от уровня заработной платы. Поэтому работниками инспекции обеспечивается постоянный  контроль за легализацией заработной платы.

В  течение 2014 года|на протяжении|   специалистами налоговой инспекции выявлен и  легализован труд  22  наемных работников  у 11 субъектов предпринимательской деятельности, в результате чего в бюджет поступило 14,5тыс.грн.  Зарегистрировались частными предпринимателями – 18  физических лица. Сумма перечисленного налога от данной категории плательщиков  составила более 60,0  тыс.грн .

           При отработке трудоспособного населения к налогообложению привлечено 356 гражданина, которые ранее не платили налоги, что привело к увеличению  поступлений  в местный бюджет от легализации доходов   в сумме  более 142,4 тыс .грн.  

Хочется отметить, что средняя зарплата по району составляет 2583 грн.. кроме того случаев выплаты заработной платы ниже законодательно установленного минимума не было.

В рамках проведения работы по привлечению к  декларированию доходов граждан полученных в 2013 году также  отмечены положительные результаты.  Так гражданами в этом году подано 1001 деклараций, дополнительно доначислено 754,8тыс. грн.,. 

О результатах работы в текущем году говорит позитивная  динамика по поступлениям налогов.  Выполнение  от доведенных показателей  составили – Экологического налога – на 101,3%, сбора за специальное использование воды – 102,8%, платы за землю 100,9%, уплаты единого налога от  юридических и физических лиц – 105,7%,  плата за пользование недрами – 100%, платы за патенты -  110,0%.  

С каждым месяцем увеличивается колличество плательщиков, которые подают отчетность в электронном виде через Интернет. На сегодня 65 % физических лиц предпринимателей и 72% юридических лиц предоставляют отчетность в электронном виде.

  Так плательщики НДС подают отчетность в электронном виде 100%.

                                                                   Новоазовська ОГНИ

 

 

Про отримання посилених сертифікатів електронних ключів

 Новоазовська ОДПІ ГУ  Міндоходів у Донецькій області запрошує юридичних і фізичних осіб отримати посилені сертифікати електронних ключів Міністерства доходів і зборів України.

Посилені сертифікати електронних ключів оформляються цілком безкоштовно і дають можливість подавати до органів Міндоходів звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому.

 Фахівці органів Міндоходів у Новоазовській районі  щиро дякують платникам податків, які вже звітують в он-лайн режимі, і нагадують, що в електронному вигляді до органів Міндоходів можна подавати митні декларації та декларації про доходи громадян, отримані у минулому році.

 Для отримання сертифікату посиленого електронного ключа Міністерства доходів і зборів України необхідно подати:

Юридичним особам

 1)  заповнену та підписану Реєстраційну картку (отримується у органі Міндоходів);

 2)  оригінал статуту (положення про установу, філію);

 3)  документи, що підтверджують повноваження керівника заявника;

 4)  документи, що підтверджують належність підписувала до юридичної особи – заявника;

 5)  копії паспортів заявника та підписувачів; копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера).

Фізичним особам та фізичним особам – підприємцям

 1) заповнену та підписану Реєстраційну картку (отримується у органі Міндоходів);

 2) копію паспорту;

 3) копію облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).

 Більш докладно з порядком отримання сертифікату посиленого електронного ключа можна ознайомитись на веб-сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України acskidd.gov.ua.

                                                                                    Новоазовська ОДПІ

 

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты